Pro zobrazení obsahu se prosím přihlašte.

Přihlásit se

Užijte si jarní prázdniny v obytném voze!

/ blog / 
Užijte si jarní prázdniny v obytném voze!
Kategorie:

Užijte si jarní prázdniny v obytném voze

Vyražte o jarních prázdninách na dobrodružství v obytném voze! Lákají vás hory, ale máte strach, že si zarezervujete ubytování, ale počasí v dané lokalitě bude proti vám? Sbalte lyže a rodinu a vyjeďte letos do hor ve svém.

Dovolená v obytňáku není jen tak, natož v zimě. Pokud ale nepodceníte přípravu a dodržíte rady zkušených kempařů, užijete si dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Aby bylo vaše zimní dobrodružství úspěšné, je potřeba, aby byl váš obytný vůz na takové podmínky dobře připraven. Při výběru obytného vozu z půjčovny se zaměřte na to, aby měl nezávislé topení a zimní kola. Na našich stránkách jsme vám tento bod zjednodušili příznaky zimní výbavy.

K takové výbavě doporučujeme zabalit i sněhové řetězy a velkou lopatu na sníh. Před cestou si sněhové řetězy zkuste nasadit, ušetříte si tak zbytečný stres.

Zde jsme pro vás napsali několik důvodů, proč o jarních prázdninách vyrazit za dobrodružstvím ve svém:

1. Nezávislost

Počasí na horách je proměnlivé, natož v zimním období. Pokud vyjedete na lyžovačku v obytku, nemusíte se vázat na konkrétní oblast, ve které může být aktuálně nepřízeň počasí. 

2. Není potřeba řešit hotel

Sehnat pěkné ubytování na horách bývá někdy náročné. Vše je většinou přeplněné a v dnešní době je potřeba hlídat si všechna opatření, testy a očkování. Vyjedete-li ve svém, tato starost odpadá.

3. Příjemné prostředí

Svůj obytňák můžete zaparkovat v kempu, ale také na parkovišti (které je tomuto uzpůsobené), nebo třeba na místě zvaném stellplatz, na kterém můžete zůstat přes noc a provést tam základní údržbu obytného vozu.
POZOR: Než někam svůj obytný vůz zaparkujete, ujistěte se, že stání na takovém místě není zakázáno.

4. Větší výběr karavanů

Chtěli jste si obytko půjčit v létě, ale všechny byly rezervované týdny dopředu? Zkuste to teď, věříme, že půjčovny budou mít co nabídnout!

5. Je to neskutečný zážitek

Vyjet v zimě s obytňákem je skvělý zážitek. Ale ještě lepší zážitek je vyjet v zimě obytňákem do hor a budit se s výhledem na hory!


Ať už na jarní prázdniny vyrazíte v obytném voze či ne, věříme, že si tento čas užijete.

© 2020 Hledám karavan s.r.o.
 | 
web by Stanovskýmarketing.cz
menu-circlecross-circle