Pro zobrazení obsahu se prosím přihlašte.

Přihlásit se

O nás

Pomáháme lidem k jejich dobrodružství

Začalo to karavany…

Společnost funguje díky spolupráci marketingové agentury Stanovský consulting & marketing s.r.o. a dovozce karavanů Life Style Camper s.r.o..

Začalo to pronájmem a prodejem minikaravanů, které zvládnou každý terén. Šlo o to zprostředkovat lidem dobrodružství, na které nezapomenou, a přitom zachovat jistou míru pohodlí. Dovolená v přírodě, to však nejsou pouze karavany.

A toho jsme si velmi dobře vědomi. Proto jsme povýšili. Nyní spojujeme ty, kteří si chtějí vypůjčit a ty, kteří půjčují. Stvořili jsme Hledamkaravan.cz, kde každý může nabídnout svůj karavan, přívěs, obytné auto či sportovní vybavení a mnohem více. Kempování nás baví a sami známe náročnost provozu půjčovny a marketingu z první ruky. Proto jsme spojili síly a vymysleli koncept, který vyhovuje a je finančně příznivý pro půjčovny i jednotlivce.

Za marketingovou částí tohoto projektu stojí reklamní agentura, propagace stránek a jednotlivých inzerátů je tedy ve zkušených rukou. Jsme profesionálové a tento projekt děláme z lásky ke kempování a chceme, aby si toto skvělé hobby dopřál každý.

VOLNĚ DOSTUPNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

vložit inzerát

Co získáte inzercí na Hledamkaravan.cz?

Portál jsme spustili začátkem února, nemusíte se však bát, že by tu nebylo dost lidí. Máme prostředek, který zaručí, že váš inzerát uvidí hodně lidí. Nekupujte reklamu jednotlivě, dělejte to efektivně. Stačí nám symbolický poplatek (od 2.45 Kč/den) a vše zařídíme za vás.

S rozpočtem přes 500.000 Kč pro rok 2021 dokážeme oslovit mnoho potenciálních zákazníků, kteří budou chtít vyjet právě s vaším karavanem, obytným vozem, nebo si třeba zakempují na vašem pozemku.

Zacílíme na sociální sítě, využijeme reklamu ve vyhledávání Google, Seznam a více, prostřednictvím bannerů, PR článků, venkovní reklamy a spolupráce s influencery.

Jde o rozsáhlou kampaň, která vezme českou kempařskou scénu útokem. A to není vše, příští rok vstoupíme i na zahraniční trh a propojíme kempaře napříč Evropou.

Chceme budovat komunitu, chceme pomáhat lidem k dovoleným, které jim přináší nezapomenutelné zážitky.
Pro zachování transparentnosti jsme vytvořili obchodní podmínky, které jsou volně dostupné. Přečtete si je zde.
Martin Stanovský
jednatel společnosti

V roce 2021 dáme minimálně 500.000 Kč do marketingu

VLOŽTE INZERÁT A NABÍDNĚTE 

vložit inzerát
Samozřejmě to neděláme jen z dobroty srdce. Nechceme však žádné vysoké provize, jako je tomu u konkurence. Nám stačí uhrazení ročního poplatku a my váš karavan, přívěs či cokoliv jiného umístíme na našem webu. Marketing a údržbu stránek zajistíme za vás, stačí nám již zmíněný poplatek, který jedno vypůjčení splatí!
© 2020 Hledám karavan s.r.o.
 | 
web by Stanovský consulting & marketing s.r.o.
menu-circlecross-circle