Autokemp Žichovec

Kemp
Jihočeský kraj
Karavan
95
Kč / den
Stan
70
Kč / den
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Kč / den
Kč / více než 3 dny
Kauce
  • Voda
  • Elektřina
  • Záchod
  • Sprcha
Kontakt na majitele
Jméno:
Jaroslav Bárta
Místo:
Žíchovec
602125857
autocamp-zichovec@seznam.cz
Další informace

Srdečně Vás vítáme na našich stránkách Autokempu Žichovec a věříme, že Vám pomohou při výběru dovolené.

Popis zařízení

Kemp se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí (u silnice Prachatice-Vodňany č. 141) v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízí možnosti ubytování v chatách a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy. V areálu kempu je v provozu restaurace, která nabízí příjemné posezení a to včetně letní terasy, přiměřený výběr hotových jídel a na spláchnutí tradiční jihočeský protivínský PLATAN.

Auto je možno parkovat přímo vedle chaty. Společné pro kemp jsou sprchové kouty, umývárny a WC. Stravování je možné v restauraci v areálu kempu nebo vlastní tvorba v kuchyňce pro stanaře a ostatní návštěvníky kempu mimo chataře, kteří mají vlastní kuchyňky v chatách

V místě a okolí

Přímo v areálu autokempu je minigolfové hřiště, bazén s přírodní vodou, volejbalové hřiště, stolní tenis, možnost zapůjčení drobných sportovních potřeb, dětské hřiště u terasy zahradní restaurace (zvlášť vhodné pro starostlivé tatínky….. ). V blízkosti se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchody a tenisové kurty (Strunkovice nad Blanicí). Krásné pěší turistické trasy i cyklotrasy – Šumava (řeka Blanice, Husinecká přehrada, zámek Kratochvíle, zřícenina hradu Helfenburg, …). Na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí (cca 2 km od kempu) je možné mimo jiné objednat vyhlídkový let a milovníci adrenalinu si přijdou na své při tandemovém seskoku.

Poznámka od pronajímatele:
Provoz: červen-září
© 2020 Hledám karavan s.r.o.
 | 
web by Stanovský consulting & marketing s.r.o.
envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle