Obytný vůz CARADO A 464

Obytný vůz
6 míst k jízdě
6 míst na spaní
Půjčovna
V sezóně od
3990 Kč / den
Mimo sezónu od
2240 Kč / den
Váš dotaz doručíme přímo na majitele karavanu a navíc bez provize.
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Vratná kauce
30000
Kč.
Kontakt na majitele
Jméno:
Míra Šticha
Místo:
Praha
725009910
pujcovna@hykro.cz
Další informace

Jsme tu pro Vás

Máme nejnovější vozy a přívěsy

U nás máte na výběr z minimálně třiceti vozů a přívěsů. Vozidla v půjčovně zůstávají zpravidla dva roky, tím se snažíme předejít tomu, aby se nestalo, že by vás vůz někde pozlobil a nechal. Díky vlastnímu autorizovanému servisu udržujeme vozy stále v dobrém technickém stavu. Vůz si vyberete klidně i on-line. Můžete ale klidně brnknout, napsat mail, vždy jsme připraveni zodpovědět vám všechny dotazy, pomoci při výběru vozu nebo vysvětlit všechny věci okolo pronájmu, výbavy a funkčnosti vozů. S námi si domluvíte i veškeré detaily, dohodnete čas vyzvednutí i vrácení, možnost příplatkové výbavy navíc nebo nám můžete sdělit veškerá svá přání a požadavky. Jsme zvyklí na ledacos a vždy se snažíme vyjít vstříc, pokud je to alespoň trochu možné. Úsměv klienta, když vyráží na cestu a úsměv klienta, když nám vrací auto, to je pro nás velký závazek.

Nikdy nebudete na cestách sami

V ceně půjčovného je už samozřejmě havarijní pojištění. V případě zájmu si můžete sjednat navíc i pojištění vratné kauce, u některých pojišťoven i pojištění pro případ, že nebude možné v případě nemoci odjet atd. Na požádání vám rádi zašleme veškeré informace k pronájmu i pojištění ve formě PDF do mailu. Klidně i podrobnější informace ke konkrétnímu vozu či přívěsu, který si vyberete. Na cestách máte k dispozici i nonstop asistenční služby naší pojišťovny, které platí po celé Evropě, takže nikdy nebudete na nic sami.

Kdopak by se techniky bál

Trváme na tom, že nejdůležitější na vaší cestě je samotná cesta. Tu si musíte užít a neřešit zbytečně různé problémy s ovládáním vozu, louskání manuálů a ztracený čas voláním. Klient od nás odjíždí perfektně seznámen s celým vozem či přívěsem. I když se chystáte řídit obytný vůz poprvé, nebojte se, dohodněte si schůzku a náš člověk vám rád vše vysvětlí a seznámí vás s funkčností všeho co ve voze najdete. Stejně tak při předání vozu rádi vše vysvětlíme a zasvětíme vás. V zájmu našeho i vašeho, v zájmu poklidně strávené vaší cesty.

Hotel na kolech

Veškeré věci, které jsou potřebné pro základní fungování vozu či přívěsu jsou v ceně. Prodlužovací kabel, redukce do klasické zásuvky i redukce kempová, nájezdové klíny, chemie do toalety, dvě plné plynové láhve, abyste si mohli uvařit a v zimě nám případně nezmrzli, hadice na dopouštění vody a jiné. Všechny naše vozy jsou vybaveny držákem kol i markýzou a mají již elektronickou českou dálniční známku. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme na vyžádání. Vůz po každém klientovi projde základní kontrolou funkčnosti, poté si ho vezme celý do parády uklízečka a na závěr celým vozem proženeme ozón, který zničí veškeré případné pachy a bakterie. Vůz vám těsně před předáním naplníme čistou vodou, na přání i dopředu zatopíme a kompletně zvenku umyjeme, aby jste na silnicích mohli dělat parádu.

Těšíme se na Vás

Co říct na závěr. Jsme tady, abychom v telefonu slyšeli váš spokojený hlas, ve vaší tváři viěli pohodu a abyste na vaší cestu ještě dlouho vzpomínali. Řekněte své požadavky a přání a zbytek nechte na nás.

Specifikace
Typ vozidla
Obytný vůz
Rok výroby
2022
Místa k jízdě a spaní
6 míst k jízdě
6 míst na spaní
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz B
Vycestování do zahraničí
Možnost vycestovat do zahraničí - celá EU
Zvířecí mazlíčci
Nejsou povoleni
Doplňky
  • Markýza
  • Rádio
  • Moskytiéra
  • Lednička
  • Vařič
  • Nezávislé topení
  • Nosič na kola
  • Garáž
Poznámka od pronajímatele:
Vůz si lze vyzvednout mezi 8:00 - 11:00 hod. pouze u nás v Praze, stejně tak vrácení probíhá ve stejné hodiny. Můžeme se ale dohodnout samozřejmě i na jinou hodinu. Celý rok jsme pro Vás připraveni ve všední dny od pondělí do pátku. V sobotu je možné si vůz půjčit nebo vrátit mezi 9:00 - 13:00 hod. a to pouze od dubna do září. V neděli a státní svátky máme celoročně zavřeno.
Detail inzerátu 408 - Karlův žluťásek - formulář pro zjištění dostupnosti
© 2020 Hledám karavan s.r.o.
 | 
web by Stanovskýmarketing.cz
envelopephone-handsetmenu-circlecross-circle