Pro zobrazení obsahu se prosím přihlašte.

Přihlásit se

Jak správně napsat inzerát na Hledám karavan?

/ blog / 
Jak správně napsat inzerát na Hledám karavan?
Kategorie:

Jak správně napsat inzerát do sekce Karavany?

  1. Název

Řekli byste, že na názvu se nedá nic pokazit. To ale nemusí být vždycky pravda. Název by měl vypovídat o tom, zda půjčujete karavan, obytný vůz či vestavbu, o jakou značku a model se jedná, a také rok výroby. Ideálně by to tedy mělo vypadat takto:

např. Karavan (co půjčujete) X-Line Premium (model) Life Style Camper (značka) 2021 (rok výroby)

  1. Krátký popis

Krátký popis uvidí zákazníci ještě před tím, že si váš inzerát rozkliknou. Neměl by tedy obsahovat žádné zbytečné údaje. Je také zbytečné znovu opakovat informace, které si zákazník může přečíst v nadpisu. Krátký popis by měl ideálně obsahovat klíčové vlastnosti, nejlépe heslovitě, například 4 místa na spaní, řidičský průkaz sk. B, karavan do 750 kg, případně klíčové výhody.

  1. Další popis

Zde je místo pro všechny specifikace. Můžete zahrnout veškeré informace o voze či karavanu, jakou má výbavu, do jakého terénu je vhodný, kolik osob se v něm vyspí atd. Nezapomeňte také připsat, jaké jsou vaše doplňkové služby, například pojištění, zákaznická podpora v případě problému, a další důležité informace pro zákazníky. 

  1. Fotografie či video

Ač si to často nechceme přiznat, vzhled je to, co láká zákazníky, proto je důležité mít kvalitní fotky svého karavanu či obytného vozu. Při jejich focení dbejte na kvalitní světlo (například v létě se nedoporučuje fotit na přímém slunci ani za tmy, ideální je brzo ráno nebo večer). Vkládejte pouze fotografie na šířku o ideální velikosti okolo 200 kB. Co ale za nás můžeme rozhodně doporučit je video. To často řekne více, než stovky fotek (což na našich stránkách není možné, přidat můžete max. 4 fotografie).

  1. Parametry ve filtrech

Aby zákazník rychle našel to, co hledá, nabízí se mu filtry, podle kterých si zjednoduší hledání ideální nabídky. Pro vás je proto důležité, abyste si pečlivě nastavili veškeré parametry, například pro kolik osob je vůz či přívěs určen, jaké vybavení nabízí, nebo třeba zda má zimní výbavu.

  1. Cena

Nově si na našem portále můžete nastavit cenu* v sezóně i mimo ni. Pro konkrétnější specifikace, například od kdy do kdy je hlavní či vedlejší sezóna, nebo cenu v konkrétním rozmezí dnů vám systém vytvoří přehlednou tabulku. Vám stačí ji pouze vyplnit. 

*Cenotvorba je samozřejmě pouze na vás, přesto však před jejím nastavením doporučujeme podívat se na konkurenční ceny. Kupříkladu pokud by ve stejném městě někdo nabízel stejný vůz s lepší výbavou a za méně peněz, zákazník si pravděpodobně přednostně půjčí vůz od konkurence.

  1. Last minute nabídka

Chcete pronajmout svůj přívěs nebo vůz na poslední chvíli, nebo naopak hodně dopředu, a rozhodli jste se pro mimořádnou slevu? Zaklikněte tlačítko Last minute a nastavte si specifikace akce.

Věříme, že psaní inzerátů vám teď půjde jako po másle. Tak ať se daří!

© 2020 Hledám karavan s.r.o.
 | 
web by Stanovskýmarketing.cz
menu-circlecross-circle